Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 Maja: Przywrócić ludziom ulicę

Utworzony przez KM, 18 marca 2013 r. o 20:20 Powrót do artykułu
A MOŻE ZAPYTALIBYŚCIE MIESZKAŃCÓW O ZDANIE!!! CZY PODOBAŁBY IM SIĘ PONOWNY RUCH,GWAR,SZUM I SPALINY Z POJAZDÓW JEŻDŻĄCYCH PO 1-GO MAJA!!! TERAZ PRZYNAJMNIEJ JEST CICHO I OKNO MOŻNA OTWORZYĆ! BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina może zaineresowałoby się Szkołą Podstawową nr 20,którą to planują całkowicie zlikwidować...rozsyłajac 350 -ro dzieci do innych placówek.POWÓD- W BUDYNKU MA POWSTAĆ .....HOTEL!!!!!. Zamykając szkoły raczej rozwojowi miasta nie pomożemy .A to przecież tylko rzut beretem od ulicy 1 Maja. Zamiast fundować mieszkańcom uliczny zgiełk-ratujcie szkołę dla dzieci z min.tej ulicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
----------------------------------deb***E ! ZOSTAWCIE W SPOKOJU 1 MAJA ------------------------------Najwyżej można nazwe ulicy zmienić . Dlaczego nazywam Was deb***E ? , bo przecież bez projektantów mo żna sobie uzmysłowić, że od Dworca Głównego PKP to jedyna ulica do Miasta !. To jest ulica komu nikacyjna z Dzielnicą Za Cukrownia a co najważniejsze GŁÓWNY DOJAZD DO DWORACA GŁÓW NEGO PKP !. Co powie na ten deb***izm sam Prezydent Lublina Zuk który uparł się aby tamten Re gion całkowicie ZABLOKOWAĆ ... Dworcem PKS (sic?). Jak będą jeżdzić Autobusy PKS Zuka do Dworca PKS ?. A może to Prezydent się "obudził" i teraz chce przywracać ul.1 Maja ?. Tam w tym Ratuszu potrzeba jest etatowego Prokuratora , Agenta "CBA" i ... Psychiatre !. Od kiedy zwra cam uwagę na rekonstrukcje skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawski to znależliście "wyjście" wyłączyć z ruchu ul.1 Maja (sic?). Mieszkałem tam w pobliżu i dlatego dziwię się komu przeszkadzała ul. 1 Ma ja ? . Tam odbywał się normalny ruch , najpierw nawet Dorożki a póżniej trolejbusy nie były prze szkodą . Odciążyć ruch na ul. 1 Maja mogła rekonstrukcja skrzyżowania "śmierci" Pl. Bychawski bo tam ciągle jak na piątej alei w Nowym Jorku tłoczno i gwarno . A jeszcze jak "trajtkowi" spadły " pa ły" to wszyscy czekali w korku aż kierowca założy "pały" na trakcje trolejbusową (?). Przepraszam ja już o tym HORRORZE w tamtym Regionie nie mogę pisać, bo już mam w tamtym "korku" jeszcze... sznur Autobusów PKS p. Prezydenta na... Dworzec PKS (?). Wtrzymajcie Prezydenta Mieszkańcy ta mtego Regionu, bo przecież n oprócz Dworca PKS to jeszcze stadion "kurnik" na BAGNIE chce budować za... 140 MILIONÓW (SIC?). "Chore pomysły Prezydenta należy ponownie zwerifikować, bo On wróci na "wioche" a Lublin zablokowany w "korkach" pozostawi (sic?). Niedoczekanie Jego !!!.
Cału twój post to popis deb***izmu. Nie masz o niczym pojęcia laiku. Ignorant!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł słuszny. Obecne zamknięcie 1-go Maja wynika z nieumiejętności zorganizowania ruchu na rondzie, na którym łączy się ruch więcej niż 4 ulice. Można tak zorganizować ruch, by wszystkie ulice były dostępne do całkowitego ruchu. Być może rezygnacja ze świateł na rondzie na "klinie" i wprowadzenie ogólnej zasady pierwszeństwa na rondzie usprawniłoby ruch na tym skrzyżowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...